Nejčastější dotazy

Zobrazit grafický manuál
 • Co je eBookEater.cz a jak funguje?

  eBookEater.cz je revoluční internetová platforma, která dává šanci publikovat všem kvalitním autorům, bez omezování a byrokracie ze strany nakladatelů. Autoři zde mohou svá díla bezplatně publikovat a čtenáři naopak volně stahovat a hodnotit. Základní myšlenkou projektu je spojení spisovatelů a čtenářů na jednom místě a v unikátní komunitě, která vzájemně sdílí svoji zálibu k literatuře.

 • Je eBookEater.cz opravdu zdarma?

  Všechny služby portálu jsou zdarma pro autory i čtenáře bez jakýchkoliv výjimek. Zpoplatněna není žádná funkcionalita ani obsahová část webu a na tomto stavu se nebude nic měnit ani do budoucna. eBookEater.cz bude vždy bez poplatků pro všechny.

 • Pro koho je projekt určen?

  Projekt eBookEater.cz je určen všem zájemcům o aktuální autorskou literární tvorbu. Autorům dává jedinečnou možnost stát se respektovaným a uznávaným spisovatelem bez jakýchkoliv vstupních bariér. Čtenáři naopak získávají snadný a legální přístup k literatuře, která je zajímá, včetně okrajových žánrů.

 • Proč bych měl jako autor publikovat na eBookEater.cz?

  Autoři mají možnost zdarma publikovat svá literární díla a oslovit tak širokou čtenářskou komunitu, která se okolo portálu vytváří. Velkou výhodou je nenáročnost a rychlost vydávacího procesu, kdy k uveřejnění stačí dodat textový soubor s vlastním obsahem knihy. O nic dalšího se již autor nemusí starat. Zveřejněním své knihy na eBookEater.cz navíc získává cennou zpětnou vazbu od svých čtenářů, která může být i ve formě přímé finanční podpory oblíbeného díla.

 • Co přináší eBookEater.cz čtenářům?

  Každý registrovaný návštěvník má možnost zdarma stahovat a zakládat všechna kompletní uveřejněná díla. Může tedy být neustále v kontaktu s moderní autorskou tvorbou, kterou by jinak sháněl velice obtížně. Legálně si tak lze založit svojí vlastní elektronickou knihovnu, která bude zaměřena přesně dle vkusu čtenáře. Navíc portál umožňuje komunikovat s tvůrcem knihy a je možné tak přímo vyjádřit své pocity a dojmy z četby.

 • Mohu nějak podpořit jednotlivé autory?

  Podpořit autora je možné pomocí komentářů u každého vydaného díla. Navíc existuje možnost odeslat finanční částku na podporu konkrétního díla, která bude odevzdána autorovi. Jedná se zejména o grafické práce na obálkách knih a pomoc od administrátorského týmu před samotným uveřejněním díla.

 • Co se stane s příspěvkem, pokud již autor nežije?

  Finanční prostředky, zaslané na podporu knihy nežijících autorů, se stávají příspěvkem na eBookEater.cz. Použity budou na další rozvoj literární tvorby ve formě pořádání nejrůznějších autorských soutěží a akcí.

 • Mám další dotazy týkající se eBookEater.cz. Kam se mám obrátit?

  Veškeré otázky týkající se Ebookforum.cz můžete pokládat na emailové adrese info@ebookforum.cz, nebo telefonním čísle 730 193 400.